Witamy wszystkich
zainteresowanych
ociepleniem poddasza
i stropodachu wentylowanego

zobacz więcej

Wykonujemy ocieplenie poddasza oraz
ocieplenie stropu drewnianego

zobacz więcej

Przykładowe dokumentacje fotograficzne z izolacji i ociepleń wykonanych przez EKO-IZOLACJE

zobacz więcej
Ocieplenie poddasza


Profesjonalne ocieplenie poddasza

Z uwagi głównie na oszczędności dużo osób decyduje się na samodzielne ocieplenie poddasza swojego domu, które daje się we znaki szczególnie zimą. Jednak nie wiedząc jak się za to zabrać popełniają szereg błędów, przez które i tak później do akcji muszą wkroczyć doświadczeni fachowcy. Trzeba wiedzieć, że ocieplenie poddasza jest niestety dość skomplikowane i czasochłonne. Usługi oferowane przez firmy zapewniają oszczędności energii cieplnej. Dzięki temu w sezonie zimowym nie trzeba aż tak ogrzewać mieszkania, a z kolei latem, wysoka temperatura panująca na zewnątrz nie powoduje zbyt dużego nagrzania budynku wewnątrz. 

ZOBACZ TEŻ

 

Ocieplenie stropu drewnianego
Ocieplenie stropodachu wentylowanego - jak wykonać
Ocieplenie poddasza
Ocieplenie stropodachu wentylowanego - czy jest konieczne
Ocieplenie poddasza przez fachowców


A więc ocieplenie poddasza ma dużo zalet, wspomniane są przykładem. Firma wykonująca dane czynności wykorzystuje najwyższej jakości materiały, które pozwalają swobodnie wykonywać pracę dosłownie przez cały rok. Materiał który stosuje się w celu zapewnienia najwyższej skuteczności to Ekofiber. Jest to włókno celulozowe impregnowane związkami boru. Jak dowodzą badania jest doskonałym środkiem, w którym nie mają szans na rozwój grzyby i pleśń. Zaleca się wdmuchiwanie Ekofibra w pustkę ściany warstwowej. W ten sposób wykonywane jest ocieplenie. Materiał ten nie jest szkodliwy zarówno dla środowiska jak i zdrowia człowieka. 

Ocieplenie stropodachu wentylowanego - izolacja wrażliwych miejsc.

Izolacja stropodachu przed nadejściem sezonu ziomowego jest szczególnie istotna.  Fachowcy realizujący takie prace, oczywiście zajmują się tym profesjonalnie, z dopatrzeniem każdego nawet najdrobniejszego szczegółu. Dzięki temu nie ma szans na to, by coś poszło nie tak, bądź by z czasem wynikły z tego tytułu jakieś problemy. Samodzielne wykonanie danych czynności na pewno nie wyglądałoby tak samo. Brak fachowej wiedzy przyczynia się do kolejno powstających kłopotów. Profesjonaliści oferujący ocieplenie stropodachu wentylowanego i tradycyjnego dodatkowo świadczą szereg innych, pokrewnych usług. Korzystając z ich oferty, można przy okazji poprosić o wykonanie jeszcze dodatkowych czynności. Zresztą oni sami zapewne spojrzą swoim fachowym okiem i powiedzą co jeszcze należałoby zrobić, by dom był w pełni chroniony przed zimnem w porze zimowej i gorącem latem.

Doświadczenie fachowców

Doświadczenie wykonawców gwarantuje profesjonalne podejście do sprawy. Osoby próbujace robić coś na własną rękę, którym jedynie wydaje się że mają wystarczającą wiedzę by móc wykonać wspomniane jakże skomplikowane prace, na pewno sobie z tym nie poradzą. Takie czynności jak np ocieplenie stropodachu wentylowanego warto zatem powierzyć doświadzonym fachowcom. Popełniając jakieś nawet mogłoby się wydawać błahe błędy, w przyszłości mogą z tego wyniknąć poważne problemy, trudne do naprawienia.  09 lutego 2015
lista wpisów | poprzednia | następna


galeria stropodachy ocieplenie