Witamy wszystkich
zainteresowanych
ociepleniem poddasza
i stropodachu wentylowanego

zobacz więcej

Wykonujemy ocieplenie poddasza oraz
ocieplenie stropu drewnianego

zobacz więcej

Przykładowe dokumentacje fotograficzne z izolacji i ociepleń wykonanych przez EKO-IZOLACJE

zobacz więcej
Ocieplenie poddasza informacje


Ocieplenie poddasza - wstępne informacje

Ze względu na oszczędności wiele osób decyduje się na samodzielne ocieplenie poddasza w swoim domu, z uwagi głównie na zimno, które daje się we znaki szczególnie zimą. Jednak nie wiedząc jak się za to zabrać popełniają szereg błędów, przez które i tak później do akcji musi wkroczyć profesjonalna ekipa. Trzeba wiedzieć, że niestety ocieplenie poddasza oraz ocieplenie stropodachu wentylowanego to dość skomplikowane i czasochłonne zajęcie jak dla kogoś, kto się na tym nie zna. 
 

ZOBACZ TEŻ

 

Ocieplenie stropu drewnianego
Ocieplenie stropodachu wentylowanego - jak wykonać
Ocieplenie poddasza
Ocieplenie stropodachu wentylowanego - czy jest konieczne
Ocieplenie poddasza przez fachowców

 
Usługi oferowane przez firmy zapewniają oszczędności energii cieplnej. Dzięki temu w sezonie zimowym nie trzeba aż tak ogrzewać domu, a z kolei latem, wysoka temperatura panująca na zewnątrz nie powoduje zbyt dużego nagrzania budynku wewnątrz. Ocieplenie stropodachu wentylowanego i tradycyjnego zatem ma dużo zalet. Firma wykonująca dane czynności wykorzystuje najwyższej jakości materiały, które pozwalają swobodnie wykonywać pracę dosłownie przez cały rok. Ocieplenie poddasza wykonuje się głównie poprzez wdmuchiwanie izolacji Ekofiber. Ekofiber to włókno celulozowe impregnowane związkami boru. Jak dowodzą badania jest doskonałym środkiem, w którym nie mają szans na rozwój grzyby i pleśń. Zaleca się wdmuchiwanie Ekofibra w pustkę ściany warstwowej. W ten sposób wykonywane są docieplenia. Materiał ten nie jest szkodliwy zarówno dla środowiska jak i zdrowia człowieka. 

Ocieplenie poddasza - dlaczego warto wybrać fachowców

Firma wykonując ocieplenie poddasza, wygłuszając i izolując stropodachy zajmuje się tym profesjonalnie, z dopatrzeniem każdego nawet najdrobniejszego szczegółu. Dzięki temu nie ma szans na to, by coś poszło nie tak, bądź by z czasem wynikły z tego tytułu jakieś problemy. Samodzielne wykonanie danych czynności na pewno nie wyglądałoby tak samo. Brak fachowej wiedzy przyczynia się do kolejno powstających kłopotów. Profesjonaliści oferujący ocieplenie poddasza dodatkowo świadczą szereg innych, pokrewnych usług. Korzystając z ich oferty, można przy okazji poprosić o wykonanie jeszcze dodatkowych czynności. Zresztą oni sami zapewne spojrzą swoim fachowym okiem i powiedzą co jeszcze należałoby zrobić, by dom był w pełni chroniony przed zimnem w porze zimowej i gorącem latem. Firma EKO-IZOLACJE ma ogromne doświadczenie i wykonała już całe mnóstwo takich ociepleń poddasza, dlatego poradzi sobie w każdej sytuacji. 
 
Jakie są zalety wyboru fachowców do wykonania ociepleń  ?
  • możliwosć wykonania fachowego badania termowizyjnego przed wykonaniem usługi ocieplenia
  • zastosowanie nowoczesncyh rozwiązań
  • zastosowanie odpowiednio dobranych materiałów do ocieplenia
  • doświadczenie i wiedza fachowców
  • realizacja prac termomodernizacyjncyh przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe


21 kwietnia 2015
lista wpisów | poprzednia | następna


galeria stropodachy ocieplenie