Witamy wszystkich
zainteresowanych
ociepleniem poddasza
i stropodachu wentylowanego

zobacz więcej

Wykonujemy ocieplenie poddasza oraz
ocieplenie stropu drewnianego

zobacz więcej

Przykładowe dokumentacje fotograficzne z izolacji i ociepleń wykonanych przez EKO-IZOLACJE

zobacz więcej
BlogOcieplenie stropu drewnianego naszego budynku - 26 lipca 2016

Budynek mieszkalny, szczególnie jeśli jest domem jednorodzinnym, będzie wymagał od nas bardzo dużo pracy, jeśli będziemy chcieli w nim przebywać bez żadnych problemów z dodatkowymi opłatami, czy niespodziewanymi remontami, których przecież chcielibyśmy na pewno uniknąć. Dlatego, jeśli jesteśmy właścicielami budynku, który nadaje się do generalnego remontu, to tym bardziej powinniśmy zweryfikować, jakie prace należy w nim wykonać, by później móc uniknąć wszelkich nieprzyjemnych niespodzianek.

czytaj więcej


Ocieplenie poddasza-materiały - 26 lipca 2016

Wszelkie zmiany we własnym domu, potrzebują odpowiedniego przygotowania się do tego. Identycznie będzie w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na to, by wykonać ocieplenie poddasza. Najczęściej spotykamy się z takimi warunkami, kiedy to dom jest już postawiony, i przeznaczono go od dawna do remontu. Wtedy tym bardziej należy podejść do wykonania izolacji, z jeszcze większym rozmysłem.

czytaj więcej


Ocieplenie stropu drewnianego - 02 czerwca 2016

Czy warto wykonywać ocieplenie stropu drewnianego ? Często stare budownictwo, wymaga zdecydowanie większego zaangażowania ze strony jego właścicieli, jeśli chodzi już o remonty lub generalne modernizacje obiektów. Na pewno tutaj pojawia się wiele rozmaitych pytań, jakie można wprowadzić technologie, a jakich raczej należy unikać.

czytaj więcej


Jak sprawdzić szczelność izolacji - 05 listopada 2015

Kupiłeś sobie dom, lub właśnie jesteś w trakcie remontowania starego mieszkania. Najczęściej momentem na sprawdzenie swojej trafności w inwestycję, jest mieszkanie w czasie zimy. Wtedy mogą wyjść na jaw wszystkie niedoskonałości świeżo nabytej nieruchomości. Jeśli mieszkanie w czasie zimy sprawuje się bez zarzutu, to jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami.

czytaj więcej


Izolacja domów szkieletowych - 05 listopada 2015

Osoby decydujące się na domy szkieletowe mogą być w pewnych momentach zaskoczone prostotą budowy, a także ekonomicznym wykorzystaniem zalet takiego budownictwa. Ponieważ na początku dom szkieletowy brzmi bardzo skomplikowanie. To jednak ostatecznie proste rozwiązania i duża efektywność wynagradzają wejście w całkiem nowatorski temat.

czytaj więcej
1 2 3 4


galeria stropodachy ocieplenie