Witamy wszystkich
zainteresowanych
ociepleniem poddasza
i stropodachu wentylowanego

zobacz więcej

Wykonujemy ocieplenie poddasza oraz
ocieplenie stropu drewnianego

zobacz więcej

Przykładowe dokumentacje fotograficzne z izolacji i ociepleń wykonanych przez EKO-IZOLACJE

zobacz więcej
BlogIzolacja stropodachu wentylowanego w budynku - 02 czerwca 2015

Utrzymanie domu jednorodzinnego, zazwyczaj kojarzy się z różnymi wydatkami. Najczęściej wymienianym z nich jest oczywiście ogrzewanie w czasie sezonu zimowego. Nic dziwnego osoby, które muszą samodzielnie zadbać o opał, lub opłacić rachunki za ogrzewanie gazowe, już na wiosnę szykują się do nadchodzącej jesienni.

czytaj więcej


Ocieplenie stropodachu wentylowanego - 23 kwietnia 2015

Już nie od dziś wiadomo, że skandynawskie metody budowania domów są jednymi z nie tylko najbardziej ekologicznych, ale również najbardziej ekonomicznych. Mimo, że się mówi iż Szkoci są mistrzami w oszczędzaniu, to akurat w kwestii stawiania domów, przykład powinniśmy brać przede wszystkim ze Skandynawów.

czytaj więcej


Ocieplenie poddasza informacje - 21 kwietnia 2015

Ze względu na oszczędności wiele osób decyduje się na samodzielne ocieplenie poddasza w swoich domach, z uwagi głównie na zimno, które daje się we znaki szczególnie zimą. Jednak nie wiedząc jak się za to zabrać popełniają szereg błędów, przez które i tak później do akcji musi wkroczyć profesjonalna ekipa.

czytaj więcej


Badania termowizyjne Warszawa kamerą - 18 kwietnia 2015

Badania termowizyjne to doskonała metoda na wykrycie wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w badanym materiale. Badania kamerą termowizyjną mają szerokie zastosowania i służą do skontrolowania stanu pomieszczeń obiektów, urządzeń, różnego rodzaju instalacji jak np instalacje elektryczne, szafy elektryczne, wyłączniki. Wykonuje się także badania termowizyjne maszyn i urządzeń.

czytaj więcej


Poprawa izolacji stropodachu wentylowanego - 21 marca 2015

Już od kilku lat głowisz się nad tym, w jaki sposób zmniejszyć rachunki za ogrzewanie w swoim domu jednorodzinnym? To może okazać się dla Ciebie bardzo skomplikowane, i już jesteś gotowy na zmianę dostawców energii, albo wymianę całego centralnego ogrzewania. Ale czy w ogóle do głowy przyszło Ci to, że problem leży nie w sposobie ogrzewania, ale raczej w kiepskiej izolacji przed zimnem?

czytaj więcej
1 2 3 4


galeria stropodachy ocieplenie