Witamy wszystkich
zainteresowanych
ociepleniem poddasza
i stropodachu wentylowanego

zobacz więcej

Wykonujemy ocieplenie poddasza oraz
ocieplenie stropu drewnianego

zobacz więcej

Przykładowe dokumentacje fotograficzne z izolacji i ociepleń wykonanych przez EKO-IZOLACJE

zobacz więcej
BlogDlaczego stosuje się badania termowizyjne ? - 28 września 2015

Bardzo wiele osób marzy o swoim domu. I to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ponieważ posiadanie mieszkania, nawet na najlepszym osiedlu nie zrekompensuje niezależności jaką daje dom jednorodzinny. Jednak osoby nieco bujające w obłokach i marzące o takim właśnie budynku mieszkalnym, powinny być także świadome wszelkich zobowiązań związanych z prowadzeniem takiego właśnie gospodarstwa domowego.

czytaj więcej


Jak wykonać Ocieplenie stropodachu wentylowanego - 25 września 2015

Zazwyczaj decydując się na budowę swojego pierwszego domu, zwracamy uwagę w pierwszej kolejności na detale estetyczne. Na pewno wielu osobom podobają się domy z pięknymi dachami z wieloma załamaniami, lukarnami i wystającymi okienkami. Jednak często bywa tak, że nasze marzenia są później weryfikowane przez możliwości finansowe.

czytaj więcej


Ocieplenie poddasza - 12 czerwca 2015

Remontując swój dom, pewnie prędzej czy później zaczynamy zwracać dużą uwagę na to, że trzeba coś zrobić z fantem zbyt mało efektywnego ogrzewania centralnego. Najczęściej winy oczywiście szukamy w samym piecu lub opale. Rzeczywiście w wielu przypadkach zbyt drogiego ogrzewania podczas sezonu zimowego trzeba okazuje się, że winien jest przestarzały system centralnego ogrzewania, bądź też bardzo mało kaloryczny opał...

czytaj więcej


Dla kogo badania termowizyjne Warszawa - 08 czerwca 2015

Już kolejny sezon zimowy przed Tobą, a Ty zastanawiasz się, czy czasem nie wziąć kredytu gotówkowego na opał? I wcale nie zastanawiasz się z tego powodu, bo nie masz pewnych oszczędności na zakup węgla, lub drewna.

czytaj więcej


Ocieplenie stropodachu wentylowanego - 02 czerwca 2015

Marzy Ci się mieszkanie we własnym domu, ale niekoniecznie przemawia do Ciebie wzięcie kredytu, który będziesz spłacać przez resztę swojego życia? Istnieje świetny sposób na to, żeby jednak zdecydowanie obniżyć koszty budowy domu. A takim sposobem jest niewątpliwie zrezygnowanie z dachu.

czytaj więcej
1 2 3 4


galeria stropodachy ocieplenie