Witamy wszystkich
zainteresowanych
ociepleniem poddasza
i stropodachu wentylowanego

zobacz więcej

Wykonujemy ocieplenie poddasza oraz
ocieplenie stropu drewnianego

zobacz więcej

Przykładowe dokumentacje fotograficzne z izolacji i ociepleń wykonanych przez EKO-IZOLACJE

zobacz więcej
Księga gości


12 stycznia 2016Hanna Blizne Jasińskiego

Firmę poznałam dzięki Ich ulotce reklamowej, którą otrzymałam w skrzynce pocztowej. Zadzwoniłam i umówiłam się na rozmowę. Przedstawiciel profesjonalny, pokazał kamerą termowizyjną wszystkie ubytki w ociepleniu strychu, skosów. Miałam pełny obraz i odpowiedź na pytanie, dlaczego na poddaszu już zamieszkałym jest zimno pomimo opału gazem praktycznie całą dobę. Ciepło uciekało przez nieszczelne ocieplenie poddasza. Zdecydowałam się na docieplenie przez Eko-Izolacje. Panowie zapewnili mnie o całkowitej bezinwazyjnej metodzie wykonania prac remontowych. Bardzo uważali na wszystkie sprzęty, przykrywali je szczelnie folią i również zabezpieczali podłogi. Nawet po sobie posprzątali. Pokoje pozostawiali czyste i gotowe do zamieszkania. Wycierali parapety, odkurzali podłogi i wykładzinę. Nic nie uszkodzili i nic nie zabrudzili. Przy tym spokojnie podchodzili do wszystkich prac. Ich zamierzenia były przemyślane i bardzo odpowiedzialne. Chcę podkreślić przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność, spokój i miłą atmosferę wśród pracowników. Nie przypuszczałam, iż w Polsce są takie firmy. To dobrze zorientowana w temacie ociepleń firma i co najważniejsze zgrany zespół. W ciągu dwóch dni Panowie ukończyli pracę. Poddasze zostało docieplone, ceny bardzo konkurencyjne. Naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy. Polecam.

07 stycznia 2016Warszawa, Twórcza

Polecam firmę Eko - Izolacje: terminowo, czysto, przystępnie cenowo. Ocieplenie zdało rezultaty szczególnie zimą. Potwierdziły też to badania kamerą.

18 września 2015Wieslaw Warszawa

Dzisiaj firma Eko-Izolacje zakonczyła docieplanie poddasza i skosów na piętrze w naszym domu na ulicy Laponskiej. Praca przebiegła bardzo sprawnie. Cała ekipa była bardzo dobrze zorganizowana a prace wykonane terminowo i zgodnie ze sztuką. Panowie byli bardzo mili a po zakonczonej pracy wszystko posprzatali i zostawili czysto. Polecam ekipę, super fachowcy.

25 maja 2015Jacek Chotomów

Panowie z firmy Eko-Izolacje wykonali ocieplenie poddasza w domku jednorodzinnym w Chotomowie.Fachowo zapoznali mnie z tą metodą i etapy jej wykonania.Prace ich bardzo dobrze zsynchronizowane i bardzo dobra organizacja pracy.Po wykonaniu pracy posprzątali i zostawili dom i podwórko tak jak zastali.Jestem bardzo zadowolony z ich pracy i mam nadzieje że odczuje to zimą w portfelu .Polecam super grupa fachowców

10 maja 2015Włodzimierz Warszawa Praga ul. Gożdzików

Panowie z firmy wykonali u mnie ocieplenie stropu i pod podłogą w domku jednorodzinnym. Metodę znałem pobieżnie lecz rzeczowe konsultacje z pracownikami firmy pozwoliły na najlepszy wybór materiału jak i metody ocieplenia. Praca choć uciążliwa dla wszystkich dzięki młodym pracownikom trwała krótko i co ciekawe - po zakończeniu pracownicy samorzutnie po sobie posprzątali, zostały zniwelowane nawet ślady po kołach maszyny odciśnięte w ziemi podwórka na długości ok. 70 m. Potem nie było co sprzątać - odwalili kawał dobrej roboty. Jesteśmy b. zadowoleni z pracy i jakości usługi i polecamy metodę jak i firmę wszystkim którzy chcą mieć ciepło w domu. Są fachowi i kompetentni w tym co robią i co najważniejsze cena usługi nie jest wygórowana.

09 maja 2015Adam Warszawa-Białołęka

Firma wykonała u mnie docieplenie poddaszy, w 2 etapach. Jestem b. zadowolony, super metoda. Za pomocą kamery termowizyjnej można sprawdzić puste przestrzenie a po dociepleniu czy izolacja jest dobrze ułożona. Praca była wykonywana w zimie (grudzień i luty), następnego dnia po zakończonej pracy temperatura w pomieszczeniach podniosła się o 2 stopnie. Panowie pracują sprawnie, szybko i solidnie. Aby skończyć przed weekendem pracowali w piątek do północy. Na zakończenie ekipa sprząta po wszytkim "na błysk" chociaż metoda nie jest bardzo pyląca. Gorąco polecam i metodę (efekt jest super) i ekipę. Jesteśmy z żoną b zadowoleni bo skończyło się przemarzanie ścian zimą i zniknęły mostki termiczne.1 2 3


księga gości

Zapraszamy do zamieszcznia
wpisów w naszej księdze gości


galeria stropodachy ocieplenie